15 грудня 2021 р.

засідання кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології

від 15 грудня 2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд та затвердження для сертифікації ЕНК дисципліни «Університетські студії» (1 курс, ФТЕ, денна)». Розробники Є. Неведомська, О. Буряк, Л. Петрухан-Щербакова.

2. Розгляд та затвердження для сертифікації ЕНК дисципліни «Методи дослідження у фізичній терапії» (2 курс, ФТЕ, денна). Розробники Г.Харченко, В.Савченко.

3. Розгляд та затвердження описів програм екзаменів з навчальних дисциплін 1-го семестру 2021-2022 навчального року (зимова сесія).

ВИРІШИЛИ:

1. Рекомендувати на сертифікацію ЕНК «Університетські студії» (1 курс, ФТЕ, денна)», розробники Є. Неведомська, О. Буряк, Л. Петрухан-Щербакова.

2. Рекомендувати на сертифікацію ЕНК «Методи дослідження у фізичній терапії» (2 курс, ФТЕ, денна). Розробники Г.Харченко, В.Савченко.

3. Затвердити описи програм екзаменів наступних навчальних дисциплін 1-го семестру 2021-2022 навчального року (зимова сесія)