Виїзні заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності»

Протягом грудня 2019 р. студенти 1 курсу груп ТДб-1-19-4,0д (освітня програма «Тренерська діяльність з обраного виду спорту») та ФіР-1-19-4,0д (освітня програма «Фітнес та рекреація») із завідувачем кафедри спорту та фітнесу Білецькою Вікторією Вікторівною та старшим викладачем Петровою Наталією Вікторівною в рамках дисципліни «Вступ до спеціальності» відвідали Центр туризму та краєзнавства Оболонського району м. Києва, спеціалізовану школу № 61, виставку досягнень братів Кличко.

Директор Центру туризму та краєзнавства Пушкарьова Ірина Анатоліївна ознайомила студентів з особливостями проведення гурткової роботи та видами туризму.

Вчитель спеціалізованої школи № 61 Шунькин Олександр Олександрович розповів про переваги роботи вчителем фізичної культури.

Музей братів Кличків студенти відвідали з метою стимулювання бажання до ведення здорового способу життя та виховання спортивного духу у майбутніх тренерів.