Чемпіонат м.Києва з футболу серед ЗВО (вересень 2018 р.)

20 вересня 2018 року відбувся перший тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО, в якому взяли участь збірні команди Київського університету і мені Бориса Грінченка та Національної академії внутрішніх справ. Гра проходила на міжшкільному стадіоні по вул. Богатирська 2 Б.

В ході цієї зустрічі «грінченківці» показали не втішний результат, та програли із рахунком 4:0.

27 вересня 2018 року відбувся другий тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО, в якому взяли участь збірні команди Київського університету і мені Бориса Грінченка та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Гра проходила на полі КПІ.

Незважаючи на поразку у першому турі , «гріченківці» показали чудову командну гру та здобули перемогу 4:1.

Вітаємо команду та її тренера Швеця Сергія Володимировича з перемогою!