Участь у Міжнародній науково-практичній конференції “2018-Ukrainian Mental Health Conference”

10 жовтня 2018 р. доцент кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції “2018-Ukrainian Mental Health Conference”, присвяченої Всесвітньому дню психічного здоров’я, а також святкуванню 40-річчя кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.
Партнерськими організаціями заходу виступили: ГО «Асоціація з медико-психологічної реабілітації», Європейський інститут публічного здоров’я (Краков, Польща), Кафедра публічного здоров’я Католицького люблінського університету Яна Павла ІІ (Польща), та ін.
Конференція відбулась за участю представників провідних ВНМЗ України, психологічної спільноти, членів Всесвітньої федерації психічного здоров’я, Американської психологічної асоціації, Американської академії клінічної психології, Європейської асоціації з медичної освіти.
Проведення конференції “2018-Ukrainian Mental Health Conference” сприяе популяризації цінностей якості життя та психічного здоров’я молоді, стане інформаційною платформою для обміну досвідом та презентації здобутків українських вчених з широкого кола питань психічного здоров’я.