Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд (ІV - V тур)

16 жовтня 2018 р. відбувся ІV тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО, в якому мали б зустрітися команди Університету Грінченка та Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Але з технічних умов суперник не з’явився на матч і таким чином «гріченківцям» була зарахована перемога 3:0.

23 жовтня 2018 р. відбулося протистояння команд Університету Грінченка та Національного університету культури і мистецтв в рамках V туру Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО.

Гра була дуже напруженою. Обидві команди показали свої характери та жагу до перемоги. В результаті напруженої боротьби більш сильнішими виявились "грінченківці". Матч  закінчився із рахунком 3:2.

Бажаємо нашій команді та головному тренеру збірної Швецю Сергію Володимировичу нових перемог та яскравих моментів!