Ознайомча практика студентів

08 листопада 2018 р. студенти 1 курсу групи ФіР-1-18-4,0д спеціальності 017 Фізична культура і спорт (освітня програма «Фітнес та рекреація») здійснили виїзне заняття в рамках дисципліни «Вступ до спеціальності».

Студенти ознайомилися з різними моделями фітнес-клубів, дізналися про особливості професійної діяльності фітнес-тренерів в клубі «сімейного» типу та особливості роботи мережі фітнес-центрів «SportLife».

Фітнес-менеджер клубу «SportLife» Андрій Андрєєв ознайомив студентів із напрямами діяльності фітнес-клубу, вимогами до тренера фітнес-клубу, із можливостями працевлаштування, використанням міжнародного досвіду та новаторських підходів у спортивному тренуванні.

Фітнес-менеджер групових програм фітнес-клубу «Fitnessclass» Ольга Макарова розказала студентам про клуб сімейного типу, особливості планування зон для тренування та напрямки роботи клубу.

Щиро вдячні керівництву фітнес-центрів за гостинність та запрошення проходити тренерську практику на їх базі.