Науково-методичний семінар "Методи психокорекції юних спортсменів у підготовці до відповідальних змагань"

16 грудня 2018 р. відбувся науково-методичний семінар "Методи психокорекції юних спортсменів у підготовці до відповідальних змагань" на базі  Дитячо-оздоровчої бази відпочинку "Пуща-Водиця".
У семінарі взяли участь вихованці  громадської організації Федерація «Айкі Те Гатана Рю України». Тренер та спортсмени познайомились з психокорекційними методами та прийомами, на практиці відчули дієвість методу психокорекції, отримали практичні рекомендації щодо психологічної підготовки до тренувань. Семінар пройшов із зацікавленістю і натхненням до подальшої співпраці. Організатори: доц. кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М., ст. викладач кафедри спорту та фітнесу Лахтадир О.В.