Театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка»

14 вересня 2019 р. студенти 1 курсу освітніх програм «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» та «Фітнес і рекреація» відвідали театралізовану екскурсію «Київ часів Бориса Грінченка», яка проводилась в рамках Днів європейської спадщини у Києві. Це проект учасників Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка.

Маршрут екскурсії пролягав  історичним центром Києва та включав місця, які тісно пов'язані з життям та творчістю Бориса Грінченка. Борис Дмитрович був письменником, педагогом, мовознавцем та етнографом. Народився на Харківщині, працював у газеті «Громадська думка», редакції журналу «Нова громада», а також був засновником і головою київського товариства «Просвіта».

У рамках екскурсії студенти дізналися про типажі тогочасних киян, почули історії конкретних будівель та мали можливість глибше зануритися в iсторію міста. Ця атмосферна прогулянка запам'ятається надовго!