Майстер-клас з соматики «Соматика. Мої ресурси сили і свободи!»

21 вересня 2019 р. в рамках Фестивалю освітнього лідерства «CLEVER», який проходив в Київському Університеті імені Бориса Грінченка, старший викладач кафедри спорту та фітнесу Волощенко Ю.М. провів 1,5 годинний майстер-клас з соматики на тему: «Соматика. Мої ресурси сили і свободи!».

«Соматичне навчання» є інноваційною методикою в отриманні базових практичних знань які дозволяють за короткий час досягти значного покращення фізичного стану, а також, як підтримувати і розвивати цей стан надалі самостійно і без особливих зусиль. Під час проведення майстер-класу 26 учасників отримали відповіді на питання: Що таке Соматика? Які стратегії сприяють ефективному навчанню? Як дані знання використовувати в повсякденному житті? Результатом навчання стала нова усвідомленість самого себе, нове відчуття легкості і рухливості у всьому тілі.