Профорієнтація (ЗЗСО " Перспектива" №194 м.Києва)

27 листопада 2019 року доцент  кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ляшенко Валентина Миколаївна та викладач кафедри спорту та фітнесу Омельченко Тетяна Григорівна відвідали ЗЗСО "Перспектива" №194 Оболонського району м. Києва з метою профорієнтаційної роботи з учнями 11 класів.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам було продемонстровано презентаційний матеріал щодо переваг до вступу в Київський університет імені Бориса Грінченка на Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту. Ознайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в університеті, його потужною матеріально-технічною базою, культурно-масовими та спортивними заходами, а також цікавим студентським життям в університеті.

Дякуємо адміністрації ЗЗСО " Перспектива" №194 за теплий прийом.