Науковий семінар «Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень»

27 січня 2020 р. відбувся студентський науковий семінар "Аксіологічний підхід у спорті вищих досягнень".

Студенти 5 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» підготували презентації інтерв'ю, відео-інтерв'ю з видатними спорстменами України про їх  шлях до найвищих досягнень. Під час семінару обговорювались актуальні  аксіологічні питання у сучасному спорті вищих досягнень.

Дякуємо Сушко Руслані Олександрівні, доктору наук з фізичного виховання і спорту, доценту кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, Заслуженому майстру спорту України по баскетболу, за безпосередню участь та цікаве інтерв'ю.

Організатор та модератор заходу - доцент кафедри спорту та фітнесу Поляничко Олена Миколаївна.