Профорієнтаційна зустріч з учнями Броварського вищого училища фізичної культури

14 листопада 2016 року викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту здійснили поїздку до міста Бровари (Київська обл.) з метою профорієнтації учнів Броварського вищого училища фізичної культури.

Юні спортсмени мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять – про університет, спеціальності, можливості поєднання навчання та тренувань, практики та подальшого працевлаштування тощо. Старшокласники отримали інформаційні буклети та запрошення завітати до Університету.

Щиро вдячні директору Броварського вищого училища фізичної культури Чигирину Олександру Григоровичу та всій адміністрації за теплий прийом! Сподіваємося на подальшу співпрацю, чекаємо старшокласників у лавах студентів-грінченківців.