Чемпіонат вищої ліги з футболу – 9 тур

У 9 турі Чемпіонату Вищої ліги з футболу серед студентських команд ВНЗ зустрілися команди Політехнік (НТУУ «КПІ») та Університету Грінченка.

У рахунку повели «грінченківці», на 13-ій хвилині відзначився Співаков Андрій. Потрохи градус поєдинку почав згасати, проте дров підкинув Коба Владислав, гравець Університету Грінченка, який забив гол на 38 хвилині, довівши перевагу своєї команди вже до двох м’ячів. На 74-ій хвилині припустився помилки гравець «Політехніка», який зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Команду була винагороджено пенальті у свої ворота. До одинадцятиметрової позначки підійшов Владислав Коба, який оформив дубль, він з неабиякою холоднокровністю розвів голкіпера та м’яча по різних кутах. Гра завершилася з рахунком 0:3 на користь Університету Грінченка.

Вітаємо команду «Грінченківців» та її тренера – старшого викладача кафедри спортивної підготовки Швеця Сергія Володимировича.