Педагогічна практика студентів освітньої програми «Тренерська діяльність з обраного виду спорту»

З 15 по 28 лютого 2021 р. у спеціалізованій школі №239 м. Києва проходила педагогічна практика студентів 2 курсу групи ТДб-1-19-4.0д. Педагогічний колектив школи, який очолює директор Гриценко А.І., привітно зустрів майбутніх викладачів фізичної культури.

Студенти відвідали уроки з фізичної культури учнів 1-9 класів вчителя Семенюк О.С. та мали змогу спробувати себе у майбутній професії. Задоволення від занять фізичної підготовки, спортивних годин отримали і студенти, і школярі, і викладачі, які могли спостерігати за взаємодією студентської молоді та власних вихованців. Окремої уваги заслуговують постійно діючі у школі спортивні гуртки, а саме: гурток з художньої гімнастики (керівник: МС Семенюк О.С.) та дзюдо (керівник: МС Христенко П.В.). На кожному кроці атмосфера спеціалізованої школи №239 утверджує кредо: «Здоровим бути модно!».