Профорієнтаційні заходи кафедри спорту та фітнесу (листопад-грудень 2021 р.)

Протягом минулого тижня викладачі кафедри спорту та фітнесу відвідали низку освітніх закладів згідно з планом проведення профорієнтаційних заходів Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту.

30 листопада 2021 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Іваненко Галина Олександрівна провела профорієнтаційний захід для вихованців ДЮСШ №18.

01 грудня 2021 року старші викладачі кафедри Демченко Тетяна Іванівна та Чорній Ілона Василівна відвідали ЗСО № 256  Оболонського району.

02 грудня 2021 року завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька Вікторія Вікторівна та викладач Ткаченко Альона Олексіївна спілкувалися з учнями Київського спортивного ліцею-інтернату щодо вступу на освітні програми ФЗФВС. Також було досягнуто домовленості щодо проведення тренерської практики на базі спортивного ліцею.

Також  відбулося онлайн  спілкування  викладачів кафедри Демченко Тетяни Іванівни та Чорній Ілони Василівни з учнями ЗСО № 101 (11-Б клас) та вчителем фізичної культури Ткаченко М.О.