VIIІ Відкритий шаховий турнір серед студентів

08 грудня 2022 р. в рамках проведення Грінченківської декади відбувся VIIІ Відкритий шаховий турнір серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, який проводився спільно з Малою шаховою академією.

У змаганнях взяли участь представники факультетів і Фахового коледжу «Універсум».

Організатори змагань: Віталій Чужба, Віце-президент «Малої шахової академії», Анатолій Єретик, доцент кафедри спорту та фітнесу, старші викладачі кафедри спорту та фітнесу Лілія Євдокимова та Євгенія Цикоза, викладач кафедри спорту та фітнесу Ганна Гудим.

Головний суддя турніру – Анатолій Єретик, доцент кафедри спорту та фітнесу. Головний секретар турніру – Євгенія Цикоза, викладач кафедри спорту та фітнесу.

Результати змагань:

1 місце – Говоруха Максим (Факультет суспільно-гуманітарних наук);

2 місце – Гаврилюк Олександр (Факультет психології, соціальної  роботи та спеціальної освіти);

3 місце – Кушнерик Анна (Фаховий Коледж «Універсум»).

Цьогоріч турнір проходив під гаслом «Ми сильні!». Дякуємо учасникам і організаторам, які продовжують підтримувати традиції та популяризують інтелектуальні види спорту в непростих умовах  сьогодення!

Вітаємо учасників та бажаємо їм подальших перемог!