Корпоративний шаховий турнір серед здобувачів освіти

01 грудня 2023 р., напередодні проведення Грінченківської декади, на базі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту відбувся корпоративний турнір зі швидких шахів серед здобувачів освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, який проводився спільно з Малою шаховою академією.

Організатори змагань: Віталій Чужба, Віце-президент «Малої шахової академії», Анатолій Єретик (головний суддя турніру), доцент кафедри спорту та фітнесу та Ганна Гудим (секретар турніру), викладачка кафедри спорту та фітнесу.

Турнір відбувся у рамках щорічних змагань Кубку пам’яті Віктора Огневʼюка. У змаганнях взяли участь представники факультетів і Фахового коледжу «Універсум».

Результати турніру:

Першість серед чоловіків:

1 місце – Ярослав Чужба, студент IV курсу Факультету суспільно-гуманітарних наук;

2 місце – Богдан Тищенко, студент І курсу Факультету права та міжнародних відносин;

3 місце – Руслан Німкович, студент ІІ курсу Факультету суспільно-гуманітарних наук.

Першість серед жінок:

1 місце –  Поліна Лищенко, студентка ІІ курсу Факультету права та міжнародних відносин;

2 місце –  Наталія Яворович,студентка І курсу Факультету журналістики;

3 місце – Анна  Кушнерик, студентка ІІІ курсу Фахового коледжу “Універсум”.

Абсолютний чемпіон – Лищенко Поліна, студентка ІІ курсу Факультету права та міжнародних відносин.

Дякуємо організаторам і чекаємо на нові зустрічі! Вітаємо учасників та бажаємо їм подальших перемог!