Участь у тренінгу «від Я до МИ»

14 лютого 2024 науково-педагогічні працівники, які забезпечують викладання на освітній програмі «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти взяли участь у тренінгу, який проводили Жильцов Олексій Борисович, кандидат педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи та завідувач НМЦ стандартизації та якості освіти Антипін Євген Борисович, кандидат педагогічних наук, доцент.

На тренінгу під назвою «від Я до МИ» науково-педагогічні працівники отримали нові уявлення про сучасні підходи у вищій освіті. Основна увага заходу була спрямована на важливість врахування результатів навчання та компетентностей, які зазначені в програмі при викладанні кожної дисципліни та формуванні завдань для студентів, оскільки для досягнення заявлених результатів навчання необхідно враховувати як міжпредметні зв'язки, так і послідовність викладання. Напрацьовані на тренінгу матеріали будуть враховані кафедрою спорту та фітнесу при оновленні освітньої програми «Тренерська діяльність з обраного виду спорту».

Дякуємо колегам за важливий обмін знаннями!