Відбувся матч 11-го туру Вищої ліги чемпіонату міста Києва з футболу

18 квітня 2017 р. на стадіоні КНЕУ відбувся матч 11-го туру Вищої ліги чемпіонату міста Києва з футболу, в якому зустрілися місцева команда "Економіст" та команда Університета Грінченка.

Команда під керівництвом Сергія Швеця з перших хвилин домінувала на полі, створюючи небезпеку біля воріт противника. У середині першого тайму, після вихіду Даніїла Жукова до воріт суперника, один із захисників «економістів» порушив правила у власному карному майданчику отримавши за це пенальті у свої ворота. Одинадцятиметровий удар упевнено реалізував Владислав Коба – 1:0. У другому таймі нічого не змінилося, цілковита перевага на полі нашої команди, тож на 60 хв грінченківцям вдалося вдруге вразити ворота команди з КНЕУ, і знов з одинадцятиметрової позначки. Владислава Коба оформив дубль. Приблизно через 10 хв Ярослав Піскун, бездоганно виконавши штрафний удар, робить рахунок 3:0. І все ж господарі змогли відзначитися голом престижу. Найактивніший у складі «економістів» нападник команди взяв гру на себе, увійшов у штрафний майданчик і з 10 метрів поцілив в кут – 1:3.