Освітній лекційний тур представників громадської організації «Спортивна нація»

29 вересня 2017 року кафедра спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка провела зустріч студентів із представниками громадської організації «Спортивна нація» Євгенієм Кузьменком і Олегом Ковшуном у рамках освітнього лекційного туру вишами Києва щодо популяризації здорового способу життя серед молоді (координатори зустрічі – доцент Зеленюк О.В., старші викладачі Бистра І.І., Лахтадир О.В., Швець С.В., викладач Цикоза Є.В.).

Гості провели презентацію своєї громадської організації, розглянули основні аспекти самостійних занять фізичними вправами, здорового харчування, а також основні етапи та проблеми організації масових заходів і змагань оздоровчого спрямування.

Студенти Факультету активно долучалися до обговорення засад здорового способу життя, цікавилися деталями проведення спортивних змагань тощо, висловлювали зацікавленість у подальших зустрічах і хотіли б спробувати організувати спільний спортивно-масовий захід у нашому Університеті.