Профорієнтація у Броварському вищому училищі фізичної культури

18 жовтня 2017 року викладачі кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту здійснили поїздку до міста Бровари (Київська обл.) з метою залучення учнів Броварського вищого училища фізичної культури до лав студентів Університету Грінченка.

Юні спортсмени ставили  питання про особливості навчання в Унівеитеті, можливості поєднання навчання та тренувань, практики та подальшого працевлаштування, можливостей проживання у гуртожитку тощо. Старшокласники отримали інформаційні буклети та запрошення завітати до Університету.

Щиро вдячні директору Броварського вищого училища фізичної культури Чигирину Олександру Григоровичу та всій адміністрації за теплий прийом! Сподіваємося на подальшу співпрацю!