Участь у XII Міжнародної наукоаво-практичної конференції "Психолінгвістика в сучасному світі - 2017

26 жовтня 2017 р. доцент кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М. та ст. викладач кафедри спорту та фітнесу Лахтадир О.В. взяли участь у роботі XII Міжнародної наукоаво-практичної конференції "Психолінгвістика в сучасному світі - 2017", яка проходила у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди".

Питання розвитку комунікативної  компететностіна сьогодні є важливим  при підготовцімайбутніх фахівців з фізичного виховання. Результати впровадження в освітній процес  програми психологічного супроводу розвитку комунікативної компететності у майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту  розробленої Лахтадир О.В.  представлені в матеріалах конференції.