Вітаємо з 8 перемогою поспіль футбольну команду Університету!

09 листопада 2017 року відбулась гра  8 туру Чемпіонату  серед ВНЗ м. Києва з футболу. В грі взяли участь команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та Національної академії внутрішніх справ (НАВС).

Перший тайм був дуже напружений і  завершився з рахунком 0:0. Згуртувавшись у другому таймі,  рішучими діями  у нападі,  команда Університету Грінченка  забила  5 голів команді НАВС!  Рахунок відкрив Коба Владислав направивши м'яча у ворота суперників  зі штрафного майданчика.  Також  відзначились  Миколаюк Євгеній і Жуков Данило забивши по 1 голу. І остаточно  перемогу нашої збірної затвердив  Глушениця Владислав забивши 2 голи на прикінці матчу! Дякуємо команді за  захоплюючу гру, отримані  враження!
Бажаємо подальших успіхів нашій команді у Чемпіонаті!