Участь у відкритому Чемпіонаті України з перетягування канату

Вперше в історії Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту збірна команда з перетягування канату (тренер Соляник Т.В., ст. викладач кафедри спорту та фітнесу)  набула досвіду участі у  Відкритому чемпіонаті України з перетягування канату, який організувала Федерація Найсильніших атлетів України в перетягуванні канату.
Це одна з найбільш титулованих у світі спортивних організацій, яка об’єднала 54 національні Федерації, що не тільки організовує змаганням найсильніших атлетів, але й сприяє популяризації спорту серед молоді. На відкритті Чемпіонату був присутній президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату, заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Володимир Миколайович Кіба.