Профорієнтаційна робота

У період з 02 по 13 грудня 2017 р. викладачі кафедри спорту та фітнесу провели низку профорієнтаційних заходів.

Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Чекмарьова Валентина Василівна спілкувалася з вихованцями ДЮСШ № 15 м. Києва (спортивна спеціалізація велошосе) та їх тренером - Геннадієм Анатолійовичем Яблонським.

Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Євдокимова Лілія Григорівна відвідала дві школи Оболонського району №210 та №233 і провела профорієнтаційну роботу серед учнів випускних  класів, а також спілкувалася з директором школи №210 Ламзою Дмитром Володимировичем.

Гаврилова Наталія Григорівна (ст. викладач кафедри спорту та фітнесу) провела профорієнтаційний захід в спортивному клубі з художньої гімнастики "OlympicDream" (м. Буча).

Учні отримали інформаційні буклети та запрошення завітати до Університету. Також була надана інформація щодо спеціальностей, які пропонує Університет Грінченка.