Профорієнтаційна робота у ДЮСШ та СДЮШОР

Викладачі кафедри спорту та фітнесу провели профорієнтаційну роботу у спортивних школах м. Києва зі спортсменами, які займаються стрибками на батуті, греко-римською боротьбою та волейболом.

14 грудня 2017 року старші викладачі кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров'я фізичного фиховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка Бистра І.І. та Кожанова О.С. провели захід профорієнтаційної роботи у спортивному манежі Київського військового ліцею імені Івана Богуна. В рамках заходу викладачі університету проводили бесіди з вихованцями та спортсменами СДЮШОР № 4, а також з тренерами Федерації України зі стрибків на батуті Кохановською І.П., Капустинським В.С. Викладачі відвідали ДЮСШ «Атлант», де проходять заняття зі спортивної греко-римської боротьби. В рамках заходу викладачі університету проводили бесіди з вихованцями та тренером школи Крайнюком Е.О. Також профорієнтаційна робота проведена у ДЮСШ 10 (відділення – волейбол, тренер Глонь Вікторія Григорівна) старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Клименко Г.В.