Обговорення законопроекту «Про молодь»

12 грудня 2017р. в Управлінні молоді та спорту України, Департаменті освіти і науки, молоді та спорту м.Києва відбулося обговорення законопроекту "Про молодь". Учасниками обговорення були студенти 6 курсу Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Таланов Андрій, Торгонський Максим та керівник практики Шульга Ірина Василівна, голова правління ГО "Дитяче об'єднання громадян "Ірбіс"".

Законопроект запроваджує 9 нових визначень у реалізації молодіжної політики, яких досі не було: молодіжна робота; молодіжний центр; молодіжний працівник; інституційний розвиток; організація, що працює з дітьми та молоддю; неформальне молодіжне об'єднання; національно-патріотичне виховання; громадянська освіта; молодіжна рада. Одним із ключових напрямків законопроекту є здоров'я і фізичний розвиток молоді України.

Головна ідея закону – жодного рішення для молоді без молоді. Для її втілення, щоб молодь могла реально впливати на рішення і реалізувати свої ідеї, передбачено створення спеціальних інституцій, які братимуть безпосередню участь у виробленні молодіжної політики.