Профорієнтаційні заходи

Наприкінці грудня 2017 року викладачі кафедри спорту та фітнесу провели профорієнтацийну роботу.

Старший викладач Швець Сергій Володимирович 15 грудня відвідав футбольний клуб “Межигір'я” в селищі Нові Петрівці та спілкувався з командою та їх тренером команди Левенец А.Г. Викладач Цикоза Євгенія Валеріївна провела профорієнтаційний захід в спортивному клубі “Міжнародна тенісна академія” та Бучанській загольноосвітній школі № 3.
20 грудня 2017 року  викладачі кафедри спорту та фітнесу - Гаврилова Наталія Григорівна та Лахтадир Олена Володимирівна  провели профорієнтаційний захід  в сш №239 Оболонського району м.Києва з учнями 11 класу.
23 грудня 2017 року в легкоатлетичному манежі КМШВСМ відбувся командний чемпіонат м.Києва  з легкої атлетики.  Старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Соляник Т.В.  була проведена профорієнтаційна робота серед атлетів та тренерів ДЮСШ м Києва, а саме: спілкування з учнями ДЮСШ "Юний динамовець", з ЗТУ Гайдаєм Петром Захаровичем та Маслаковим Анатолієм  Миколайовичем. Учні отримали інформаційні буклети та запрошення завітати до Університету. Також була надана інформація щодо спеціальностей, які пропонує Університет Грінченка.