Захист практики студентів 6 курсу (спеціалізація «Психологія фізичного виховання і спорту»)

Студенти 6 курсу спеціалізації " Психологія фізичного виховання і спорту "  успішно захистили проходження  практики.

Так, впродовж місяця студенти провели інформаційні зустрічі із дітьми та їх батьками "За здоровий спосіб життя", розробили запитальник для визначення чинників здорового способу життя та факторів, які впливають на стан здоров'я дітей та дорослих; провели опитування дітей та їх батьків з подальшим опрацюванням отриманих даних та підготовкою спільної статті.  За час проходження практики, студенти розширили знання  та мали нагоду творчо їх застосовувати в практичній діяльності під час вивчення  досвіду ДОГ "Ірбіс", участі у інтерактивному квесті "Холодне серце", який проводив Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю, практичної участі у роботі гуртків  Централізованої системи дитячо-юнацьких клубів "Щасливе дитинство" Голосіївського району м. Києва, ДЮК "Олімпія".
Керівник практики - Шульга І.В., викладач блоку дисциплін "Психологія здоров'я та здорового способу життя" - доцент кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М.