Всеукраїнська наукова конференція "Європейські цінності спортивної освіти"

15 березня 2018 р. за підтримки Міністерства освіти і науки України було проведено Всеукраїнську наукову конференцію «ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ СПОРТИВНОЇ ОСВІТИ», організаторами якої були кафедра спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Київського університету імені Бориса Грінченка.

Цей форум підтримали науковці Національного університету фізичного виховання і спорту України, Національного авіаційного університету, Класичного приватного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Навчально-виховного комплексу «Олександрівський колегіум – спеціалізована школа», Полтавського національного університету імені В.Г. Короленка, викладачі ВНЗ м. Києва, вчителі фізичної культури, тренери.

Протягом пленарного засідання та круглого столу доповідачі представили широкому загалу учасників Всеукраїнської наукової конференції низку пізнавальних доповідей щодо спортивної освіти у світі та в Україні.

Усі присутні взяли участь в обговоренні та дискусії про шляхи осучаснення спортивної освіти в Україні, вивчення передового закордонного досвіду тощо.