Екскурсія для майбутніх абітурієнтів

Після проведенної протягом навчального року профорієнтаційної роботи в профільних навчальних закладах завідувачем кафедри спорту та фітнесу Білецькою В. В. та старшими викладачами кафедри Портною І. Л., Зубко В.В., Морозовою С. М. та Тумановою В.М. до Університету Грінченка завітали учні Київського спортивного ліцею-інтернату

Ковальчук Юлія, Ковальчук Надія, Веліна Алла, учні Броварського вищого училища фізичної культури Зінківська Лоліта, Железняк Катерина та вихованці Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Майбутнім абітурієнтам була надана додаткова детальна інформація щодо умов вступу та навчання на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту, проведена екскурсія корпусом Університету та ознайомлення зі спортивною базою.