Майстер-клас професії «фітнес-тренер»

19 травня 2018 р. завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В., а також старші викладачі – Бистра І.І., Кожанова О.С., Лахтадир О.В. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 10-х класів, які завітали до Університету Грінченка для участі у профорієнтаційному вернісажі «Як знайти своє покликання?».

Адміністрація Факультету проінформувала учнів про напрями і спеціальності підготовки майбутніх фахівців на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Для учнів був проведений майстер-клас професії «фітнес-тренер» із використанням вправ на степ-платформах, силових вправ з гантелями та гумовими еспандерами, вправ із фітбол - м’ячами.

Під час екскурсії університетом учні виявили неабиякий інтерес, ставили багато запитань про навчання, студентське життя, спортивний комплекс університету та ін. Завідувачі кафедр надали вичерпні відповіді на всі питання.