04 жовтня 2019 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту
від 04.10.2019 р.

Порядок денний:

1.Техніка безпеки на заняттях, процедура реагування на нещасні випадки.

2.Про затвердження програми фахового стажування:

• ст. викладача кафедри фізичного виховання НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Козлової Т.Г.
  • викладача кафедри фізичного виховання НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Новікової І.В.
  • ст. викладача кафедри спортивного вдосконалення НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Кетової Н.М.
  • викладача кафедри спортивного вдосконалення НТТУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» Муравського Л.В.

Проект рішення:

1. Провести повторний інструктаж зі студентами щодо правил техніки безпеки на заняттях.

2. Затвердити програму стажування: