16 лютого 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 16.02.2021 р.

Порядок денний:

• Про результати фахової експертизи ЕНК «Кінезіологічне тейпування (автор Виноградов В.Є.).
  • Про затвердження ОП «Тренерська діяльність та спортивна підготовка» для другого магістерського рівня освіти спеціальності 017 ФКіС.
  • Про затвердження програм Вступу.
  • Про рекомендацію до аспірантури.

Проєкт рішення:

• За результатами фахової експертизи засвідчити достатній науковий рівень ЕНК «Кінезіологічне тейпування» та відповідність робочій програмі (автор: Виноградов В.Є.)
  • Затвердити ОП «Тренерська діяльність та спортивна підготовка» для другого магістерського рівня освіти спеціальності 017 ФКіС.
  • Затвердити програми Вступу :

-Програму Творчого конкурсу для першого бакалаврського рівня освіти спеціальності 017 ФКіС (ОП Тренерська діяльність з обраного виду спорту, ОП Фітнес та рекреація) для вступу на базі повної загальної середньої освіти.

-Програму фахового випробування для першого бакалаврського рівня освіти спеціальності 017 ФКіС (ОП Тренерська діяльність з обраного виду спорту, ОП Фітнес та рекреація) для вступу на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, спеціаліст, ступеня вищої освіти бакалавр, магістр здобутого за іншою спеціальністю

-Програму фахового випробування з «Загальної теорії підготовки спортсменів» для другого магістерського рівня освіти спеціальності 017 ФКіС (ОП Тренерська діяльність та спортивні підготовка) для вступу на базі освітнього ступеня бакалавр, магістр, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст

• Рекомендувати кандидатуру Єрназарової Ярослави для вступу до аспірантури Університету у 2021 році за кошти місцевого бюджету на спеціальність 017 Фізична культура і спорт.
  • Рекомендувати кандидатуру Кулакова Богдана для вступу до аспірантури Університету у 2021 році за кошти місцевого бюджету на спеціальність 017 Фізична культура і спорт.
  • Рекомендувати кандидатуру Сови Володимира для вступу до аспірантури Університету у 2021 році за кошти місцевого бюджету на спеціальність 017 Фізична культура і спорт.