16 березня 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 16.03.2021 р.

Порядок денний:

• Про результати фахової експертизи ЕНК ««Загальна теорія підготовки спортсменів» (автори: Білецька В.В., Іваненко Г.О.)
  • Про затвердження Програми комплексного екзамену з ТМФВ (для студентів ОП Тренерська діяльність з обраного виду спорту спеціальності 017 ФКіС першого бакалаврського рівня освіти).

Проєкт рішення:

• За результатами фахової експертизи засвідчити достатній науковий рівень ЕНК «Загальна теорія підготовки спортсменів» та відповідність робочій програмі (автори: Білецька В.В., Іваненко Г.О.)
  • Затвердити Програму комплексного екзамену з ТМФВ (для студентів ОП Тренерська діяльність з обраного виду спорту спеціальності 017 ФКіС першого бакалаврського рівня освіти).