21 квітня 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 21.04.2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про соціологічне опитування щодо корпоративної культури Університету.

2. Про професійний стандарт викладача закладу вищої освіти.

3. Про скликання конференції трудового колективу Факультету.

4. Про медичні пункти в приміщеннях університету.

5. Про участь у змаганнях всеукраїнської універсіади.

6. Оновлення інформації в ЄДЕБО.

7. Підготовка до дня відкритих дверей ФЗФВС.

8. Підготовка до  ІІІ Міжнародної науково-практичноїй онлайн-конференції «ЗДОРОВ’Я, ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ І СПОРТ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА КРАЩІ ПРАКТИКИ», 12-13 травня 2021.

9. Підготовка до проведення Конкурсу на заміщення вакантних посад.

10. Різне.

Проєкт рішення:

• Інформацію взяти до відома Про соціологічне опитування щодо корпоративної культури Університету, Про професійний стандарт викладача закладу вищої освіти, Про скликання конференції трудового колективу Факультету, Про оновлення інформації в ЄДЕБО, Про підготовку до проведення Конкурсу на заміщення вакантних посад.
  • Проінформувати студентів, які готові прийняти участь у всеукраїнській універсіаді, щодо умов участі у даних змаганнях.
  • Викладачам кафедри надати контактну інформацію абітурієнтів та забезпечити їх участь у Дні відкритих дверей Факультету.
  • Викладачам кафедри зареєструватись для участі у конференції, подати тези доповідей відповідно до термінів в інформаційному листі.
  • Написати заяви на утримання одноденного заробітку до Благодійного фонду сприяння розвитку освіти імені Б. Грінченка.