31 травня 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 31.05.2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

• Про порядок голосування та обрання лічильної комісії.
  • Про рекомендацію кандидатури Єретика Анатолія Анатолійовича, кандидата педагогічних наук, доцента, для обрання на посаду доцента кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Поляничко Олени Миколаївни, кандидата психологічних наук, доцента, для обрання на посаду доцента кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Данило Любов Ігорівни для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Євдокимової Лілії Григорівни для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Волощенка Юрія Миколайовича для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Чорній Ілони Василівни для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Коржа Євгена Миколайовича для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Киричка Юрія Миколайовича для обрання на посаду викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Про рекомендацію кандидатури Цикози Євгенії Валеріївни для обрання на посаду викладача кафедри спорту та фітнесу.

Проєкт рішення:

• Затвердити порядок денний та склад лічильної комісії (Кожанова О.С., Гаврилова Н.Г., Гудим Г.П.).
  • Рекомендувати кандидатуру Єретика Анатолія Анатолійовича, кандидата педагогічних наук, доцента, для обрання на посаду доцента кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Поляничко О.М, кандидата психологічних наук, доцента, для обрання на посаду доцента кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Данило Любов Ігорівни, для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Євдокимової Л.Г., для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Волощенка Ю.М., для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Чорній Ілону Василівну, для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Коржа Є.М., для обрання на посаду старшого викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Киричка Ю.М., для обрання на посаду викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Рекомендувати кандидатуру Цикози Є.В., для обрання на посаду викладача кафедри спорту та фітнесу.
  • Затвердити протоколи лічильної комісії №1-12.