08 вересня 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 08.09.2021 р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до Наказу ректора Університету від 20.10.2020 р. №655  щодо складу Гарантів освітніх програм.

Проєкт рішення:

У зв’язку з виробничою необхідністю:

1. Призначити Гарантом освітньої програми «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт професора кафедри спорту та фітнесу Виноградова Валерія Євгеновича, доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора.

2. Призначити Гарантом освітньої програми «Фізичне виховання» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності  017 Фізична культура і спорт доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Лопатенка Георгія Олеговича, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента.

3. Призначити Гарантом освітньої програми «Фізична культура і спорт» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт професора кафедри спорту та фітнесу Сушко Руслану Олександрівну, доктора наук з фізичного виховання і спорту,  доцента.