15, 25 листопада 2021 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу (розширене спільно з кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології) Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 15.11.2021 р.

Порядок денний:

1. Затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів 1 року навчання (Кулаков Б., Романюк М.).

Проект рішення:

• Рекомендувати тему дисертаційної роботи Кулакова Б. «Формування стресостійкості єдиноборців на етапі спеціалізованої базової підготовки», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді факультету із урахуванням зауважень та пропозицій.
  • Рекомендувати тему дисертаційної роботи Романюка М. «Система відбору юних футболістів з урахуванням психологічних характеристик», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді факультету із урахуванням зауважень та пропозицій.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 25.11.2021 р.

Порядок денний:

• Про направлення на  підвищення кваліфікації викладачів.
    • Про відновлення очного навчального процесу в університеті.
    • Про підготовку до рейтингового оцінювання «Лідер року».

Проект рішення:

• Направити на підвищення кваліфікації співробітників кафедри: Швеця С.В., Чорній І.В., Коржа Є.М. в Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (фахове стажування).
    • Інформацію взяти до відома.