14, 30 березня 2022 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 14.03.2022 р.

Порядок денний:

• Про відновлення навчального процесу.

Проект рішення:

• Кураторам академічних груп повідомити студентів про відновлення навчального процесу з 17 березня 2022 р в дистанційному форматі.

Розширене засідання кафедри спорту та фітнесу  (спільно з кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології) Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 30.03.2022 р.

Порядок денний:

• Про рекомендацію кандидатур здобувачів для вступу до аспірантури за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт у 2022 році за кошти місцевого бюджету (денна форма здобуття вищої освіти).
  • Про затвердження програми комплексного екзамену зі спеціалізації «Фітнес» для студентів 4 курсу ОП «Фізичне виховання».

Проект рішення:

• Рекомендувати кандидатури Тимошенка Олександра Олександровича та Ткаченко Альони Олексіївни для вступу до аспірантури Університету у 2022 р. за кошти місцевого бюджету на спеціальність 017 Фізична культура і спорт.
  • Затвердити програму комплексного екзамену зі спеціалізації «Фітнес» для студентів 4 курсу ОП «Фізичне виховання».