03, 13, 24, 26 травня 2022 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 03.05.2022 р.

Порядок денний:

• Звіти аспірантів 2 року навчання з науково-викладацької практики.
  • Про зміни до програми творчих конкурсів ОП «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» та «Фітнес та рекреація».

Проект рішення:

• Звіти аспірантів Комоцької О.С., Каюн О.В., Волощенка Ю.М. щодо виконання програми науково-викладацької практики в період з 04.04.2022 по 01.05.2022 схвалити.
  • Затвердити програму творчого конкурсу для вступу на ОП «Тренерська діяльність з обраного виду спорту» та «Фітнес та рекреація».

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 13.05.2022 р.

Порядок денний:

• Про проходження атестації здобувачами ФЗФВС.
  • Про підготовку до літньої екзаменаційної сесії.

Проект рішення:

• Ознайомитися з графіком атестації здобувачів ФЗФВС.
  • Підготувати програми екзаменів до 30 травня 2022 р. для розміщення їх на сайті ФЗФВС.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 24.05.2022 р.

Порядок денний:

• Попередній захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньої програми Фітнес та рекреація першого (бакалаврського) рівня освіти, денної форми навчання.

Проект рішення:

• Допустити до захисту бакалаврські роботи студентів: Середи Д., Шахрай (Котик) А., Дейдиш А., Скоробагатька В., Шуліки В., Семчук О., Колесника О., Кулініченко А., Крука М., Челахова В., Лістуса Т. Допустити до захисту бакалаврські роботи студентів з урахуванням зауважень: Іванова Д., Приходька О., Рябець А. Не допустити до захисту бакалаврську роботу  студентки Волошиної А. – робота не представлена.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 26.05.2022 р.

Порядок денний:

• Попередній захист бакалаврських робіт студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт освітньої програми Тренерська діяльність з обраного виду спорту першого (бакалаврського) рівня освіти, денної форми навчання.

Проект рішення:

• Допустити до захисту бакалаврські роботи студентів: Шаповала В., Бадзюха І., Бондара І., Клімову М., Клімову О., Висовня Б., Андрусяка В., Чоповського Д., Ярмійчук Я., Козачук Н., Косяна Д., Майляна М., Малишева О., Потикунова Г., Сінельщикову Е., Титенка Є., Чухрія А., Зайнчковську Т., Клімчук М., Романця Д., Седляра С., Тумка Д. Допустити до захисту бакалаврські роботи студентів з урахуванням зауважень: Мулярчук А., Ревенка Б., Бабенка А., Іщенка О., Мушаровську К., Серачова В., Солонуху Д., Чирву А.