11, 14, 29 листопада 2022 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 11.11.2022 р.

Порядок денний:

• Про затвердження тем бакалаврських робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура спорт, освітніх програм: Тренерська діяльність з обраного виду спорту, Фітнес та рекреація.
  • Про затвердження тем кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 017 ФКіС освітньої програми Тренерська діяльність та спортивна підготовка.
  • Про підготовку до Міжнародної конференції ФЗФВС 15 грудня 2022 р.
  • Про формування графіку відпусток на грудень-січень.
  • Про наповненість ЕНК.
  • Про підготовку до акредитації ОП Фізична культура і спорт третього освітньо-наукового рівня.

Проект рішення:

• Затвердити теми бакалаврських робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура спорт, освітніх програм: Тренерська діяльність з обраного виду спорту, Фітнес та рекреація.
  • Затвердити теми кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 017 ФКіС освітньої програми Тренерська діяльність та спортивна підготовка.
  • Всім викладачам зареєструватися для участі у конференції та подати тези.
  • Сформувати графік відпусток до 18 листопада 2022 р. і подати у відділ кадрів.
  • Викладачам до 5 березня 2022 р. наповнити всі свої ЕНК: лекційний матеріал, презентації до лекцій, завдання до семінарських, практичних занять, завдання до самостійної роботи та тестові питання до модульних контролів.
  • Заповнити таблиці у відомостях самооцінювання щодо якісного складу НПП, які викладаються на даній ОП.

Розширене засідання кафедри спорту та фітнесу  (спільно з кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології) Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 14.11.2022 р.

Порядок денний:

• Затвердження теми дисертаційної роботи Буряк О.Ю. «Вплив тренувальних навантажень різної спрямованості на інтегральне здоров’я юних спортсменів 10-12 років» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт. (Науковий керівник: М.Ф.Хорошуха, д.пед.н., доц.).
  • Затвердження теми дисертаційної роботи Пітенка С.Л. «Підвищення працездатності співробітників компаній офісного типу на основі комплексного застосування тренувальних та позатренувальних засобів» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт. (Науковий керівник: Г.О. Лопатенко, к.н.ф.в.с., доц.).
  • Затвердження теми дисертаційної роботи Тимошенка О.О. «Оптимізація процесу фізичної підготовки спортсменів в академічному веслуванні на етапі базової підготовки» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт. (Науковий керівник: О.М. Лисенко, д.б.н., проф.).

Проект рішення:

• Рекомендувати тему дисертаційної роботи Буряк О.Ю. «Вплив тренувальних навантажень різної спрямованості на інтегральне здоров’я юних спортсменів 10-12 років», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.
  • Рекомендувати тему дисертаційної роботи Пітенка С.Л. «Підвищення працездатності співробітників компаній офісного типу на основі комплексного застосування тренувальних та позатренувальних засобів», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.
  • Рекомендувати тему дисертаційної роботи Тимошенка О.О. «Оптимізація процесу фізичної підготовки спортсменів в академічному веслуванні на етапі базової підготовки», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 29.11.2022 р.

Порядок денний:

• Затвердження звітів аспірантів 3 року навчання з Дослідницької практики.
  • Про підготовку до зимової екзаменаційної сесії.

Проект рішення:

• Звіти аспірантів 3 року навчання Комоцької О.С., Каюн О.В., Волощенка Ю.М. щодо виконання програми Дослідницької практики в період з 31.10.2022 по 27.11.2022  схвалити.
  • Підготувати програми екзаменів та подати на затвердження до 5 грудня 2022 р.