15 грудня 2022 р.

Розширене засідання кафедри спорту та фітнесу  (спільно з кафедрою фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології) Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 15.12.2022 р.

Порядок денний:

• Затвердження теми дисертаційної роботи Баришникова Андрія Олексійовича «Корекція психомоторного розвитку дітей 4-6 років із розладами аутистичного спектру засобами адаптивного фізичного виховання» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Науковий керівник: М.Ф.Хорошуха, д.пед.н., доц.).
  • Затвердження проміжних звітів аспірантів за І семестр 2022/2023 н.р.
  • Про зміну наукового керівника аспіранту першого року навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт Баришникову Андрію Олексійовичу.

Проект рішення:

• Рекомендувати тему дисертаційної роботи Баришникова Андрія Олексійовича «Корекція психомоторного розвитку дітей 4-6 років із розладами аутистичного спектру засобами адаптивного фізичного виховання», на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт до затвердження на Вченій Раді Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.
  • Проміжні звіти аспірантів Виноградової Олени Олексіївни, Бірючинської Світлани Віталіївни, Каюн Олександри Володимирівни, Комоцької Оксани Сергіївни, Волощенка Юрія Миколайовича, Романюка Максима Валентиновича, Кулакова Богдана Сергійовича, Сови Володимира Миколайовича, Буряк Ольги Юріївни, Чубка Романа Леонідовича, Пітенка Сергія Леонідовича, Тимошенка Олександра Олександровича, Баришникова Андрія Олексійовича за І півріччя 2022/2023 н.р. схвалити.
  • Рекомендувати зняти обов’язки наукового керівника з Хорошухи Михайла Федоровича, д.пед.н, доц., професора кафедри фізичної терапії та ерготерапії у з зв’язку зі зміною вектора дисертаційного дослідження (заява Хорошухи М.Ф. додається).
  • Рекомендувати призначити науковим керівником Баришникову Андрію Олексійовичу, аспіранту першого року навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт – Ляхову Інну Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту (заява Баришникова А.О. додається).
  • Клопотатися перед вченою радою Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту про призначення науковим керівником Ляхової Інни Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, аспіранту другого року навчання за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт Баришникову Андрію Олексійовичу.