Круглий стіл «Інноваційний урок фізичної культури»

20 вересня 2018 р. кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедра спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту разом з Інститутом післядипломної освіти провели круглий стіл «Інноваційний урок фізичної культури» для студетнів 3 та 4 курсів спеціальності «Фізична культура і спорт», які навчаються за освітньою програмою «Фізичне виховання».

В заході взяли участь викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, студенти та запрошені гості: Копилова Ліана Валентинівна, заслужений вчитель України, завідувач кафедрою фізичного виховання Києво-Печерського ліцею №171 Лідер; Руда Галина Олександрівна, вчитель  фізичної культури 2 категорії Києво-Печерського ліцею №171 Лідер, учасник та призер конкурсу «Вчитель року» м. Київа (випускниця Київського університету імені Бориса Грінченка); Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович, вчитель фізичної культури Києво-Печерського ліцею №171 Лідер, переможець Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» (випускник Київського університету імені Бориса Грінченка) та Крамаренко Валерій Олександрович, заступник директора станції юних техніків центру науково-технічної творчості молоді, учасник та призер конкурсу «Вчитель року» м. Києва.

Учасники круглого столу в процесі активного спілкування зі студентами ділилися досвідом впровадження інноваційних підходів при проведенні уроків фізичної культури для учнівської молоді.

В ході круглого столу викладачі, вчителі та студенти обговорили питання щодо підвищення мотивації учнів до занять фізичною культурою та представили свої інноваційні розробки щодо проведення та оцінювання досягнень учнів на уроках фізичної культури.

Зустріч сприяла підвищенню значимості професії вчителя фізичної культури, розвитку ініціативності студентів, поширенню та розповсюдженню передового педагогічного досвіду, популяризації засад здорового способу життя.