Виїзне заняття на базі військової кафедри

01 листопада 2018 р. на навчальній базі військової кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України відбулося заняття за темою «Озброєння та бойова техніка родів військ Сухопутних військ України» для студентів спеціальності «Фізична культура і спорт» (спеціалізація «Захист Вітчизни») в рамках дисципліни "Система військової підготовки інших країн світу".

Студенти ознайомилися зі специфікою навчання на військовій кафедрі та військовою технікою Сухопутних військ України; закріпили навички стрільби з гвинтівки ТОЗ-12 (найкращі результати: Міцай В., Марчук А., Кашин М.) та пістолету ПМ (найкращі результати: Міщанин О., Марчук А., Нетесюк С.), познайомилися з методикою самозахисту з володінням ножем, лопаткою і нунчаком.