Науково-методичний семінар "Іпотерапія у психофізичній реабілітації дітей і дорослих"

27 листопада 2018 р. на КСК "Магнат" (с. Чубинське) відбувся науково-методичний семінар "Іпотерапія у психофізичній реабілітації дітей і дорослих". Студенти 2 та 6 курсів Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту вивчали на практиці науково-методичні прийоми застосування методу іпотерапії у реабілітації дітей з особливими потребами, з різними формами затримки психічного розвитку, аутизму та інш. Учасники семінару мали змогу проїхатися верхи на коні декілька кіл на корді з виконанням комплексу коррекційних вправ.

Синергія теорії і практики в навчанні наших студентів є запорукою якості освіти.
Про особливості підготовки і роботи з конем під час проведення іпотерапії розповідала Шульга І.В., тренер з кінного спорту, суддя міжнародної категорії з кінного спорту, в.о. державного тренера штатної національної збірної команди України з кінного спорту (2013 – 2015 р.р.), член Правління Всеукраїнської федерації кінного спорту України (2015 – 2016 р.р.).
Організатор: доцент кафедри спорту та фітнесу, кандидат психологічних наук Поляничко О.М.