Вітаємо нашу команду з призовим місцем у конкурсі «Словник Бориса Грінченка та сучасність»!

30 листопада 2018 року відбувся щорічний конкурс «Словник Бориса Грінченка та сучасність» на кращу інтерпретацію слів зі Словника Бориса Грінченка.

І етап конкурсу передбачав розміщення на Вікі-порталі посилань, зображень, відео, текстів, що доповнюють тлумачення та візуалізують слова зі Словника Бориса Грінченка.

На ІІ етапі конкурсу 10 команд представили свої виступи. Команда Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту в театральній постановці українського сватання представила інтерпретацію слів: тенгери́ця – кукурудза, яблушник – яблучний квас, шитик – шкіряний пояс.

Вітаємо команду Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту (Котик Анастасію, Семчук Олену, Колесника Олега, Шуліку Владислава, Лістуса Тимофія, Іванова Дениса (група ФіРб-1-18-4.0д) та Косяна Дмитра (група ТДб-1-18-4.0д), яка посіла ІІ місце в Конкурсі! Бажаємо нашим студентам невичерпного творчого запалу, енергії та креативності!