Відкрите заняття з дисципліни "Історія фізичної культури"

18 грудня 2018 року на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту відбулося відкрите заняття з використанням інтерактивних методик навчання в рамках дисципліни "Історія фізичної культури". Під час заняття студенти 1-3 курсів представили завдання, які самостійно розробили протягом вивчення дисципліни з історії фізичної культури та олімпійського спорту.

На занятті були присутні: Лопатенко Георгій Олегович, декан Факультету, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент; Комоцька Оксана Сергіївна, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи; Головач Інна Іванівна, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат наук з фізичного виховання та спорту; Спесивих Олена Олександрівна, заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів, кандидат наук з фізичного виховання та спорту; Іваненко Галина Олександрівна, старший викладач кафедри спорту та фітнесу.

Завдання підготували:
Олімпійський Ребус – Чайка Аліна, Покрепа Вікторія,  ІІІ курс;
І Зимові олімпійські ігри - Фесенко Крістіна, І курс;
Видатні особи історії спорту – Харлан Денис, І курс;

І Олімпійські ігри сучасності – Головей Юлія, І курс;
Талісмани олімпійських ігор – Маніта Анастасія, І курс;
Історія спорту з використанням пантоміми – Бублик Юлія, Кушнірук Андрій, ІІІ курс;
Літні Олімпійські ігри сучасності – Гриб Марина, І курс;

Стародавні визначення фізичної культури – Терниця Ярослав, ІІ курс.

Дякуємо всім за позитивну атмосферу та бажаємо нових творчих ідей!