Семінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»

20 жовтня 2016 рокувикладачі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту мали можливість відвідати cемінар «Як користуватися ресурсами платформи «Web of Science»,

дізнатися як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science; як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у своїй галузі знань; як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти; як шукати зовнішніх рецензентів для наукового журналу; як підібрати журналдля своєї публікації; як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури; як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників свого підрозділу, університету; як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.; як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв та багато іншого.

Дякуємо за дуже корисний та змістовний семінар. Можливості ресурсної платформи Web of Science вражають! Дякуємо керівництву Університету Грінченка за відкритий доступ і можливість користуватись платформою забезпечуючи якість наукової роботи викладачів. Особливо дякуємо Опришко Тетяні Сергіївні та представнику компанії Thomson Reuters Ірині Тихонковій!