9 тур Чемпіонату Києва з футболу серед ЗВО

02 квітня 2019 року відбувся 9 тур Чемпіонату Києва з футболу серед ЗВО.

9 тур Чемпіонату Києва з футболу серед ЗВО був відкритий матчем збірної команди  Київського університету імені Бориса Грінченка та командою  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Наша команда з перших хвилин матчу показала атакуючу гру і перший тайм закінчився з рахунком 2:0. Голи забили: Сапоненко Юрій і Никоненко Влад. У другому таймі, як і раніше,  м'яч контролювала наша збірна. Злагоджена гра футболістів збірної команди Університету Грінченка привела до перемоги!  М'яч побував у воротах суперника  6 разів! У другому таймі відзначились: Миколайюк Євген, Никоненко Влад, Співаков Андрій, Мамчур Влад, Миколайюк Євген, та останній, дебютний м’яч  відправив у ворота суперника Приходьхо Олександр!

Отже, загальний рахунок матчу 8:0!

Вітаємо збірну команду Університету Грінченка та тренера – старшого викладача кафедри спорту та фітнесу Швеця Сергія Володимировича!